scorecardresearch

Kiralık orkestra, Düğün, Nişan, Kına Gecesi, sünnet eğlencesi için uygun fiyat piyanist

45 izlenme
Kategori Müzik
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Merhaba,

Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Kına Geceleri ve Sünnet Eğlenceleriniz de son sistem kendi ses sistemimiz ve kendi araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.
Her yöreye hitap edebilen repertuarımız ile de siz ve sevdiklerinizin o geceden mutlu ayrılması tek hedefimiz.

Misket, Ankara oyun havaları, Çiftetelliler, Romanlar, Halaylar, Horonlar vs. daha aklına ne geliyorsa (yabancı müzikler hariç) kına gecesinde düğünde çalınacak tüm şarkıları laptop arkası müzik ile değil canlı olarak çalıp söylemekteyim.

Bu zamana kadar yaptığımız programlarda sizlerin hep taktirlerine ve alkışlarına nail olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Daha fazla bilgi ve içerik için www.piyanistokan.com web sayfamı ziyaret edebilir oradan hakkımda daha detay bilgiye sahip olabilir ya da aşağıdaki iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

İLETİŞİM : 0537 347 41 59 - 0507 526 85 27 - info@piyanistokan.com

**ÖNEMLİ: Sevgili dostlar en güzel gününüzün kötü bir anıya dönüşmemesi için İnternetten Piyanist (Müzisyen) bulurken lütfen dikkati olunuz. anlaşacağınız müzisyenin en az bir programını izleyip dinlemeden karar vermeyiniz. Şöyle yapıyoruz böyle yapıyoruz diyenlere değil kendi gözünüz ile görme ve kulağınız ile duyma imkanına sahip olduğunuz müzisyenleri seçmenizde fayda var. Unutmayın.. Çalgıcı ayrı Müzisyen ayrıdır.
Etiketler